Warning: A non-numeric value encountered in /home/morsy/domains/sopockiemorsy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752

 

Z wielkim smutkiem informujemy, że ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w kraju i ograniczenia wynikające z umieszczenia Sopotu w strefie „żółtej”, po konsultacjach z władzami Miasta Sopotu, zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję naszego Zlotu.

W informacji rozesłanej 12 marca do wszystkich Morsów, którzy zgłosili swój udział w IV Sopockim Zlocie Morsów, przesunęliśmy – ze względu na „wirusa” – termin naszego Zlotu na 25 października 2020 roku. Obecnie i ten termin naszego spotkania nie jest możliwy.

W tej sytuacji, IV Sopocki Zlot Morsów przesuwamy na zakończenie sezonu zimowego – marzec 2021 roku. Sądzimy, że na początku 2021 roku będziemy mogli przekazać zainteresowanym dokładną datę.

Jednocześnie informujemy, że jeśli komuś nie odpowiada takie rozwiązanie, to jest możliwość otrzymania zwrotu wpisowego. Prosimy jednak o wyrozumiałość i zachęcamy do poczekania na nowy termin. Osoby, które definitywnie rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego, prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: zimneplywaki@gmail.com) w treści podając imię, nazwisko oraz numer konta. Na zgłoszenia czekamy 14 dni od dziś (12.10.2020). Z wszystkimi, pozostałymi osobami widzimy się w marcu 2021.

Sopocki Klub Morsów