Warning: A non-numeric value encountered in /home/morsy/domains/sopockiemorsy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752
Kochane Morsiaki,
Jak wiecie Klub działa nie tylko zimą ale przez cały rok! I chwalimy się 😉
* Na poranne kąpiele o wschodzie słońca (wejście „28”) przychodzi rano od 8 do 12 osób  ale chętnych uczestników jest około 30 morsów.
* W sezonie letnim były organizowane przez Prezesa Olka 4 wycieczki rowerowe po Kaszubach, wzięło w nich udział 25 osób, najliczniejsza grupa była 28.08.2021 gdzie gościliśmy u Eli ,Błażeja i Wojtka.  Przy okazji dziękujemy serdecznie za gościnę 🙂
* Liczna grupa pływaków brała też udział w zawodach dookoła mola im. Jacka Starościaka. Na starcie w trzech etapach przepłynęło w sumie  25 zawodników. Kilkoro z nich zdobyło I miejsca:  Anna Szudzińska, Renata Polańczyk, Wojtek Beister, Iwona Lubińska, Barbara Włoch- Wisznowska, Mariola Sikora oraz liczne dalsze miejsca i nie sposób wszystkich wymienić ale trzeba pogratulować i kibicom także za doping zawodników.
* Pływacy też przepłynęli od mola w Orłowie do mola w Sopocie w grupie 9 osób i brawa dla nich!
* W planie organizowane są następne zawody jak przepłynięcie od mola w Sopocie do mola w Brzeźnie jako forma treningu przygotowującego do zawodów w Polsce i na świecie.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich morsiaków
Zarząd
Sopockiego Klubu Morsów