Warning: A non-numeric value encountered in /home/morsy/domains/sopockiemorsy.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5752

Wszystkich razem i każdego z osobna ZAPRASZAMY na otwarcie nowego sezonu morsowania w Sopockim Klubie Morsów! Przyjdźcie wszyscy – Morsy i kibice, VIP-y i zwykli zjadacze chleba, młodzi i pragnący się odmłodzić (zimna woda pomaga!).
W niedzielę 16 października o 12.00 wejdziemy w chłodne wody Bałtyku z sopockiej plaży przy wejściu nr 45. Będziemy hartować ciało i ducha, wesoło pokrzykiwać, być może podśpiewywać, a nade wszystko cieszyć się ze spotkania!
Wejście nr 45 znajduje się przy kempingu Park 45 w Sopocie. To ten kemping przy granicy z Jelitkowem (dla nawigujących: ul. Bitwy pod Płowcami 73-79).
Jeżeli chcielibyście się z nami wykąpać, przyjdźcie o 11.30 do szatni na kempingu. Łatwo ją znajdziecie ¬– to taki szary, parterowy budynek, oznakowany jako toalety/prysznice. Zagadnijcie kogoś z nas (będziemy w granatowych polarach Sopockiego Klubu Morsów), a my Was pokierujemy. Plan jest taki: przebieramy się w stroje kąpielowe, robimy wspólną rozgrzewkę na plaży, a potem do wody! Po kąpieli ubieramy się w szatni i mkniemy do kempingowej kawiarni na gorącą herbatę i równie gorące pogaduchy.
Przyjdźcie koniecznie!
Zarząd Sopockiego Klubu Morsów